Wielu ludzi formuje swoje zdanie o Domach Dziecka w sposób stereotypowy, ale tylko nieliczni znają ich prawdziwy obraz.

Po przygodę na morza i oceany

« Wróć do archiwum aktualności

2019-06-28 10:36:43

Na przełomie maja i czerwca nasza dwójka wychowanków - Natalka i Albin przeżyli niesamowitą przygodę. Uczestniczyli w rejsie z Malagii w Hiszpanii do Stolicy Portugalii Lisbony. Żeglowali wspaniałym polskim jachtem “Pogorią”.
To, że nasi młodzi wychowankowie mogli uczestniczyć w projekcie to efekt ich starań, brali bowiem udział w kilkumiesięcznym programie Fundacji Make and Change. zwieńczeniem ich wysiłków był ten wspaniały rejs. To chyba przygoda ich życia. Poniżej zamieszczamy krótka relację Natalki z tego wydarzenia. 
Nazywam się Natalia
Dzięki Fundacji Make a Change udało mi się wziąć udział w rejsie z Malagi przez Gibraltar do Lisbony, gdzie płynęłam żaglowcem Pogoria. Zobaczyłam dużo ciekawych miejsc, w Portugali byłam w oceanarium, zwiedzałam stolicę. W Hiszpanii zwiedziłam muzeum Picassa.  Wyjazd ten poszerzył moją wiedzę o otaczającym świecie
Nauczyłam się podstaw żeglarstwa, w czasie rejsu brałam udział w szkoleniach z Amnesty International Polska, zawarłam nowe znajomości. Była to dla mnie niezwykła przygoda i chciałabym w przyszło0ści wrócić w te niesamowite miejsca.

Dodane przez: JK