Wielu ludzi formuje swoje zdanie o Domach Dziecka w sposób stereotypowy, ale tylko nieliczni znają ich prawdziwy obraz.

Dzień Dziecka

« Wróć do archiwum aktualności

2019-06-13 13:29:42

Był piękny sobotni dzień, gdy było tak bardzo, bardzo cieplutko, zebraliśmy się w gościnnych stronach Domu Młodzieży SOS na świętowaniu Dnia Dziecka.
Zabawy animowała nam Klanza. Była chwila dla Teatru Zarembiacy, który zaprezentował nam zdjęcia z historii Domu Dziecka (na 70-lecie istnienia Domu) i z działań Teatru, a następnie zaprezentował się w krótkim występie wokalno-instrumentalnym. Były oczywiście też prezenty dla dzieci, tradycyjny mecz piłkarski, kącik nauki pierwszej pomocy (prowadzony przez Mariusza) oraz wyczekiwana przez wszystkich pizza. Był też czas na wspomnienia, rozmowy i dużo wspólnej zabawy w gronie dzieci, byłych wychowanków z rodzinami, pracowników, członków Stowarzyszenia Zarembiacy i Teatru Zarembiacy i wolontariuszy.
Dziękujemy Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci Zarembiacy za organizację imprezy, Teatrowi Zarembiacy i tym, którzy wsparli nas finansowo, szczególnie Regionalnemu Ośrodkowi Polityki Społecznej (w ramach programu „Tęskniac za rodziną 2019”) i Miast Lublin, oraz naszym gospodarzom – Domowi Młodzieży SOS w Lublinie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia w naszej Galerii http://domdziecka.lublin.pl/galeria/dzien_dziecka_2019.html 

Dodane przez: JK