Wielu ludzi formuje swoje zdanie o Domach Dziecka w sposób stereotypowy, ale tylko nieliczni znają ich prawdziwy obraz.

Tenisowe zmagania

« Wróć do archiwum aktualności

2019-09-27 08:05:42

Nasi chłopcy Kacper i Mariusz wytrwale trenują tenis stołowy w klubie SOLOS Kalina w Lublinie. Występują też w zawodach. Relację z jednego nich, który odbywał się we wrześniu   w Biłgoraju zamieszczamy poniżej (na podstawie wiadomości ze strony internetowej http://www.salos.lublin.pl
http://www.salos.lublin.pl/tenis-stolowy/aktualnosci/i-wojewodzki-turniej-tenisa-stolowego-kadetow-w-bilgoraju.html )
W dniu dzisiejszym odbył się I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów w Biłgoraju. Nasi zawodnicy wystąpili w składzie: Kacper, Mariusz, Maciej, Oskar oraz Ania. Wszyscy grali na tyle na ile pozwolił przeciwnik :) Najlepiej zagrał Kacper, który wygrał z dwoma zawodnikami oraz Maciej i Mariusz. Oskar debiutował na zawodach i mimo porażki zagrał bardzo dobrze w swoich pojedynkach. Ania natomiast zestresowała się w pierwszym meczu i nic nie pokazała ale już w kolejnym grała ładnie i była blisko wygranej. Gratuluje i życzę jeszcze większych sukcesów w następnych turniejach.
Chłopaki tak trzymać! Pamiętajcie, że nasza drużyna tenisa stołowego „Zarembiacy”, grającą w amatorskiej lidze tenisa stołowego czeka na nowych zawodników.

Dodane przez: JK